Nejkrásnější barva vlasů na léto 2022 se hodí téměř každé ženě

Date:

Pokud chcete být toto léto trendy, určitě se zaměřte také na svou korunu krásy. Odhalte spolu s námi, která barva vlasů, bude kralovat horkým letním dnem a také důvody, proč po ní sáhnout.

Stejně jako se v módě řídíme barevnou škálou a každý rok objevujeme v tomto směru nové odstíny a dominantní barvy, je tomu tak u vlasů. I ty podléhají aktuálním trendům. A možná ve větším měřítku, než jste předpokládali. Navíc, v tomto směru to je v rámci sezóny ještě ve výraznější míře, než u samotných fashion stylingů.

Během léta máme vždy tendence jít do odstínů, které jsou mnohem světlejší a celkově zjemňují výraz a vyzdvihují ženskost. Právě ty v sobě nesou velký potenciál dominovat horkým dnům. Tuto sezónu půjde o barvu, které se říká také vanilla – almond butter, tedy vanilkovo-mandlové máslo.

Jedná se o odstín, který definuje perfektní rovnováhu mezi studenou až ledovou blond a teplou, sytou plavou. Tyto tóny jsou ideální na léto, protože vytvářejí nádherný efekt, kdy sluneční paprsky dopadají na světlé pramínky. Navíc odstín vanikovo-mandlové máslo sluší každé ženě. Hodí se těm, které mají světlou, ale také tmavší pokožku či oči.

Modern trendy Air Touch Ombre technique for hair dyeing. Look from behind

Barva vlastně začíná tmavšími, ořechovými tóny u kořínků a délek přechází do mixu zlatavých a ledových odlesků. Navíc má tendence vždy ubrat věk, což mnoho z nás ocení. Zejména v případě, kdy nejsvětlejší pramínky kopírují přední linii obličeje. Pokud stále hledáte ideální barvu pro letní osvěžení, toto může být ona!

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Souboj Free VPN Planet Premium x Windscribe Free: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: Free Planet VPN,...

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud...

Ekzém na rukou příčiny a druhy

Kůže je červená, popraskaná, mokvá, svědí nebo bolí –...

Něžná a symbolická krása akvamarínů

K oblibě akvamarín předurčila nejen unikátní barva, ale i...