Věci s negativní energií, které byste doma neměli mít: Proč jsou podle feng shui magnetem na neštěstí?

Date:

Zamýšleli jste se někdy nad tím, že i předměty, které máme doma, mohou být zdrojem negativity? Podívejte se, o kterých se mluví, že přitahují neštěstí.

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak máte zařízený byt či dům? Které předměty v něm máte a jakou energii v sobě nesou? Podle feng-shui jsou určité věci, které v sobě mají tendence držet právě negativní energii. No a ta se může následně přetavit do vaší domácnosti a působí i na vás. Můžete se cítit unavení, nervózní a podráždění.

Inspirujte se také: Barva stěny v ložnici ovlivňuje kvalitu vašeho spánku: Víte, která je nejideálnější a čemu se vyvarovat?

Houpací křeslo
Houpací křeslo je doslova ikonický kus nábytku, který množství lidí zbožňuje, neboť na první pohled vyvolává dojem útulnosti, pohodlí a dokáže místnost krásně oživit. Avšak podle jedné irské legendy je prázdné houpací křeslo jakousi pozvánkou pro zlé duchy. Může to znít možná trošku neuvěřitelně, ale pokud se prý samo od sebe houpe, je to znak toho, že už tam někoho nadpozemského máte.

A tuto energii podprahově vnímáte a necítíte se v dané místnosti dobře. Právě naopak. Lidé, kteří jsou pověrčiví, proto doma takový kousek nikdy nemají.

Kaktusy
Kaktusy a obecně všechny rostliny s trny či špičatými listy jsou podle feng shui do domácnosti nevhodné. Představují údajně hotový magnet pro negativní a špatné vibrace, které se projeví ve vašich vztazích a vazbách se členy rodiny. Výjimku v tomto mají růže, u nichž květ dokáže negativní energii z trnů eliminovat.

Warm afternoon sunlight pours into an elegant home’s living room with a stone fireplace and large windows looking out into the yard.

Vycpaná zvířata či sušené květiny
Toto všechno jsou předměty, které v sobě nesou neštěstí. Neproudí v nich už život a právě proto v sobě drží špatné vibrace, které se potom přetavují do prostoru. Dokonce byste je neměli mít ani namalované na obrazech. Tehdy to má totiž stejný efekt.

Nefunkční hodiny
Podle feng shui definují zastavené, nefunkční či rozbité hodiny vnitřní i vnější nepořádek, který se promítá i do vašeho života. Když je doma máte, může se vám stát, že se zastavíte v určitém životním bodě a nedokážete pokračovat. Jsou zodpovědné za stagaci a nejistotu, která vás pronásleduje.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Plazmová svářečka aneb kde shánět náhradní díly?

Popularita plazmových řezaček je u řemeslníků na volné noze...

Souboj Free VPN Planet Premium x Windscribe Free: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: Free Planet VPN,...

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud...

Ekzém na rukou příčiny a druhy

Kůže je červená, popraskaná, mokvá, svědí nebo bolí –...