Tři úžasná cvičení, jak se více spojit se svým partnerem a dosáhnout většího požitku z milování

Date:

Není nic lepšího a krásnějšího, než mít po svém boku partnera, který vás miluje takovou, jaká jste, který by na vás nic neměnil. I v takovém vztahu však můžete nastat období, kdy budete mít pocit, že jako partneři už nejste tak propojení jako kdysi, že cosi se změnilo – iv ložnici. Tehdy přicházejí na řadu tři cvičení, která vás propojí jako nikdy předtím.

Cvičení, jak se více spojit se svým partnerem a dosáhnout většího požitku z milování

  1. Soustřeďte se na dýchání ústy
    Proč ústy? Odpověď je jednoduchá. Dýchání ústy vám pomůže odpojit se od své mysli a více vnímat své srdce a tělo jako celek. Dýchání ústy je zkrátka mnohem více uvolňující než dýchání nosem, které je tak automatické, že ho ani nevnímáme.

Když budete dýchat ústy během toho, jak se vás bude partner dotýkat, tělo bude uvolněno a vy budete mnohem senzitivněji pociťovat rozkoš, takže snáze dosáhnete i orgasmu.

  1. Nebojte se být hlučnější
    Nezakazujte si vyjadřovat pocity, které právě cítíte. Ať už přes svůj hlas, hrdlo nebo dýchání… každý to má jinak. Přestanete-li se kontrolovat a budete naplno, každou buňkou svého těla prožívat rozkoš, vzrušení bude mnohem intenzivnější, než kdykoli předtím.
Vintage couple hugs and laughing .Coffee shop. instagram toned

A věřte tomu, že dáte-li najevo, jakou slast cítíte, vašeho partnera to ještě více vzruší a namotivuje, aby pokračoval a snažil se ještě více. Pokud totiž budete ticho, neboť se bojíte, že vám zaklepou sousedé, kromě toho, že si neužijete sexu, tak váš partner o sobě může začít pochybovat. Začne si myslet, že se vám to nelíbí, že to nedělá dobře a podobně. Proto se nebojte nadělat tolik hluku, kolik potřebujete.

  1. Oční kontakt
    Oční kontakt dokáže hotové zázraky. Umocňuje prožívání přítomného okamžiku a vzájemné propojení. Opravdu platí, že oči jsou oknem do duše. Myslete na to při sexu. Hleďte si do očí před ním, během něho i po něm. Jednoduše vždy, když je to možné.
- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Plazmová svářečka aneb kde shánět náhradní díly?

Popularita plazmových řezaček je u řemeslníků na volné noze...

Souboj Free VPN Planet Premium x Windscribe Free: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: Free Planet VPN,...

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud...

Ekzém na rukou příčiny a druhy

Kůže je červená, popraskaná, mokvá, svědí nebo bolí –...