Nositelná móda! Návrhářka ukázala novou kolekci plnou denimu: Je pořád trendy a dá se nosit každý den

Date:

Na Bratislavských módních dnech svoji novou kolekci uvedla také talentovaná návrhářka Zuzana Haková. Designérka si tentokrát pohrála s denimem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy.

Naše návrhářka se začala orientovat na běžně nositelnou módu
Na molu Bratislavských módních dnů se během uplynulého týdne ukázala také slovenská módní designérka Zuzana Haková. Jak bývá u rodačky z Košic dobrým zvykem, i tentokrát šlo o kolekci, která je plná barev a nositelná i pro běžný den. Nosným prvek byl tentokrát denim, který se opakoval na vícero modelech.

„Tím že tu pořád byla nějaká opatření, začali jsme se více orientovat na tu běžně nositelnou módu. Toto byl jeden z těch materiálů, který je pořád trendy a dá se nosit každý den. Tím, že denim se používá už několik let, chtěla jsem to udělat trochu jinak,“ prozradila návrhářka. Více o tom, jak vznikala denimová kolekce od Zuzany Hakové se dozvíte v rozhovoru:

Kousky pro mladší cílovou skupinu
Ten kdo zná tvorbu Zuzany Hakové, určitě registruje její starší kolekce, které byly obvykle plné elegantních šatů. V tomto případě se mohou jednotlivé kousky jevit jako přesun ke streetovější módě, která může oslovit i mladší publikum.

Woman holding an autumn leaf

„Jako první vznikl denimový overal. My jsme tuto kolekci plánovali už minulé léto, ale nějak nám to nevyšlo a přišly do toho jiné věci. Tu riflovinu jsme doplnili flitry, protože jsem to chtěla pojmout trošku jinak a myslím si, že to vyšlo docela dobře.“

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Plazmová svářečka aneb kde shánět náhradní díly?

Popularita plazmových řezaček je u řemeslníků na volné noze...

Souboj Free VPN Planet Premium x Windscribe Free: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: Free Planet VPN,...

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud...

Ekzém na rukou příčiny a druhy

Kůže je červená, popraskaná, mokvá, svědí nebo bolí –...